Usługi

Usługi

Usługi brukarskie – Szczecin, Pełczyce i okolice

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży świadczymy kompleksowe usługi brukarskie na terenie Szczecina i innych miast województwa zachodniopomorskiego. W ramach naszej działalności zajmujemy się układaniem polbruku, a także płyt chodnikowych. Ponadto oferujemy utwardzanie gruntu i ustawianie krawężników. Naszą specjalizacją jest artystyczne układanie kostki brukowej oraz granitowej. Gwarantujemy wysoką jakość usług, jak również profesjonalną obsługę. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Pełczyc i okolic!


Roboty ziemne

Wykopy pod fundamenty i instalacje w Barlinku

Szukasz firmy, która szybko i profesjonalnie wykona dla Ciebie roboty ziemne? W Turbruk świadczymy usługi takie, jak wykopy pod instalacje, a także fundamenty. Z nami zaczniesz budować dom lub zabezpieczysz płotem posesję. Klientom z Barlinka oraz Pełczyc oferujemy przygotowanie terenu pod ogrodzenie. Proponujemy też wywóz ziemi lub wynajem wywrotki. Wykonujemy również prace polegające na zagęszczeniu gruntu. Jesteś ze Szczecina – skontaktuj się z nami! Zadzwoń teraz.

Mycie nawierzchni

Twój podjazd przed domem lub firmą wymaga profesjonalnego mycia? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Specjalizujemy się m.in. w precyzyjnym czyszczeniu różnego rodzaju nawierzchni, głównie kostki brukowej i granitowej. Wykorzystujemy sprawdzone metody oraz nowoczesne rozwiązania, dzięki którym szybko i skutecznie usuwamy plamy po oleju, porosty czy ślady po oponach. Dodatkowo impregnujemy nawierzchnię, aby zabezpieczyć ją przed ponownym zabrudzeniem i zniszczeniem. Działamy na terenie Szczecina oraz okolic.

Zlecenia nietypowe specjalistów od brukarstwa

Oprócz takich usług jak układanie kostki brukowej, transport kruszywa, utwardzanie gruntu, wycinka drzew, wykopy pod fundamenty, wynajem wywrotki, wyburzanie budynków czy sprzedaż ziemi ogrodowej, oferujemy również szereg nietypowych działań. Realizujemy niestandardowe zlecenia z obszaru brukarstwa oraz pozostałych naszych specjalności. Do współpracy zapraszamy Klientów z takich miejscowości jak Szczecin, Barlinek czy Pełczyce.

Cena usług ustalana jest indywidualnie

Napisz do Nas