O nas

O nas

 

Firma TURBRUK istnieje na rynku od 1996 roku działamy głownie na terenie Szczecina oraz całego województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy kompleksowe układanie kostki brukowej, granitowej, klinkierowej oraz wszelkiego innego typu nawierzchni na placach manewrowych, podjazdach, podwórkach, ścieżkach, parkingach, chodnikach itp. Realizujemy rozwiązania od typowo przemysłowych, klasycznych po bardziej wyszukane, a także artystyczne dla bardziej wymagających klientów. W zakres oferowanych przez nas prac brukarskich wchodzi również przygotowanie terenu poprzez usuwanie konarów drzew, korytowanie podłoża i wykonanie podbudowy.

Informacje na temat cen usług oferowanych przez naszą firmę uzyskają Państwo drogą telefoniczną bądź mailową, jednak z uwagi na specyfikę branży, szczegółowy kosztorys robót uzgadniamy osobiście i indywidualnie z każdym naszym Klientem po oględzinach na miejscu inwestycji.

W ramach robót brukarskich dokonujemy bezpłatnego pomiaru i wyceny materiałów. Doradzamy Państwu w doborze materiałów w atrakcyjnych cenach oraz stworzeniu własnej, oryginalnej i niepowtarzalnej aranżacji przestrzeni.